Oferta galeryjna

Kontakt w sprawie obiektów:

info@artlibra.pl

+ 48 660 299 912

W ofercie także prace takich artystów jak:

Jan Cybis; Mela Muter; Jerzy Nowosielski; Rajmund Ziemski; Jarosław Modzelewski; Paweł Kowalewski; Włodzimierz Pawlak ; Leon Taresewicz; Leon Wyczółkowski; Julian Fałat; Jacek Sienicki; Teresa Pągowska; Tadeusz Dominik; Andrzej Wróblewski; Stefan Gierowski; Henryk Stażewski; Władysław Strzemiński; Jan Tarasin i in.

Edward Dwurnik1943-2018

Buczyna, 2018

olej, płótno; 30 × 40 cm

sygnowany p.d. „2018 | E. DWURNIK”, na odwrocie: „2018 | E. DWURNIK | ‚BUCZYNA’ | NR: XXWW – 1624 – | – 7802”, autorska pieczęć: „FABRYKA DWURNIKA | ROBOTNIK SZTUKI DWURNIK Edward (1943 Radzymin – 2018 Warszawa)”

Cena:
7000 zł

Edward Dwurnik1943-2018

Sosny, 2018

olej, płótno; 30 × 40 cm
sygnowany l.d. „2018 | E. DWURNIK”, na odwrocie: „2018 | E. DWURNIK | ‚SOSNY’ | NR: XXIII – 1635 | – 7813”, pieczęć: „FABRYKA DWURNIKA”

Cena:
7000 zł

Edward Dwurnik1943-2018

Plac Zamkowy, 2017

olej, płótno; 55 × 46 cm
sygnowany śr.d. „2017 | E.DWURNIK”, na odwrocie: „2017 | E.DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI-806-6956”

Cena:
sprzedane

Edward Dwurnik1943-2018

Białe tulipany, 2018

olej, płótno, 30 × 30 cm

sygnowany ld „2018|E.DWURNIK”, na odwrocie „2018|E.DWURNIK|BIAŁE TULIPANY”; NR:XXII-1788-7751

Cena:
sprzedane

Edward Dwurnik1943-2018

Plac Zamkowy, 2017

olej na płótnie, 55 x 46 cm

sygnowany na odwrociu 2017 | E. Dwurnik | „Plac Zamkowy” Nr XI – 807 – 6957

Cena:
sprzedane

Edward Dwurnik1943-2018

Politechnika, 2017

olej na płótnie, 55 x 46 cm

sygnowany na odwrociu 2017 | E. Dwurnik | „Politechnika” Nr XI – 778 – 6781

Cena:
sprzedane

Edward Dwurnik1943-2018

Zamość, 2012

akwarela, tempera, papier; 46×55 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: „Zamość, E.DWURNIK.12”, na odwrocie: „Zamość” | 24.09.2012 | 46×55 cm | spis NR. 2717 | NA PAPIER NR. 13075 | PIECZĄTKA „AKWARELA DWURNIKA” oraz odręczny napis „+ tempera”

Cena:
14 000 zł

Edward Dwurnik1943-2018

Kraków, 2012

akwarela, tempera, papier; 55×46 cm (w świetle passe-partout), sygnowany na odwrocie: „Kraków” | 3-9.09.2012 | 55×46, pieczęć: „AKWARELA | E.DWURNIK” oraz odręczny napis „+ tempera”, spis NR: 2696″, sygnowany: l.d.: „KRAKÓW”, p.d.: „E.DWURNIK | 2012”

Cena:
14000 zł

Edward Dwurnik1943-2018

Złotoryja, 2013

akwarela, tempera, papier, 55×46 cm (w świetle passe-partout), sygnowany na odwrocie: „Złotoryja” | 3.08.2013 | pieczeć: „AKWARELA | E.DWURNIK” oraz odręczny napis „+ tempera” | spis NR: 2838 | 46×55 cm”, sygnowany p.d.: „ZŁOTORYJA | 2013 | E.DWURNIK”

Cena:
14000 zł

Małgorzata Łada-Maciągowa(1881-1969)

Na maskaradę, koniec lat 20. XX w.

gwasz, ołówek, papier; 20,5×31 cm (w świetle passe partout)
sygnowany p.d. „na maskaradę”, l.d. monogram wiązany artystki „MŁM”

Cena:
7000 zł

Adam Marczyński(1908-1985)

Kompozycja geometryczna, 1963

gwasz, papier; 35,5×46,5 cm
sygnowany l.d. „marczyński”, na odwrocie nalepki z danymi pracy

Cena:
5000 zł

Franciszek Starowieyski1930-2009

Projekt plakatu, nd.

ołówek, flamaster, papier; 29,5×21,5 cm; na odwrociu pieczęć ‚z rysunków Franciszka Starowieyskiego’ z monogramem wiązanym ‚FBS’ oraz pieczęć ‚potwierdzam autentyczność’ z odręcznym podpisem: ‚J. M. Starowieyski’

Cena:
1000 zł

Rafał Olbiński ur. 1943

Wnętrze z Modiglianim, nd.

serigrafia, papier; 60×62 cm (w świetle passe-partout); sygnowany w obrębie kompozycji l.d.: „Olbiński”, sygnowany p.d.: „Olbiński”, opisany l.d.: „E/A 1/3”

Cena:
2 800 zł

Bogusław Szwacz(1912-2009)

Kompozycja, 1956

gwasz, akwarela, papier; 61,5×75,5 cm

Cena:
5000 zł

Rafał Olbiński ur. 1943

bez tytułu (szkic do obrazu), 2017

ołówek, papier; 45×32 cm; sygnowany l.d. „Olbiński 2017”

praca posiada certyfikat autentyczności

Cena:
5000 zł

Erna Rosenstein(1913-2004)

bez tytułu, lata 70. XX w.

tusz, akwarela, papier; 29,5×21 cm
sygnowany p.d.: „Erna Rosenstein”

Cena:
15 000 zł

Stanisław Młodożeniec ur. 1953

bez tytułu, 2008

akryl, papier; 55×69 cm (w świetle passe-partout); sygnowany p.g.: „S.M X 2008”, p.d.: „S. Młodożeniec”

Cena:
3400 zł

Lech Kunka(1920-1978)

Abstrakcja, 1950

gwasz, papier; 50×69,5 cm
datowany p.d. „50 r.”

Cena:
5000 zł

Jerzy Nowosielski(1923-2011)

Abstrakcja, 1958

ołówek, gwasz, papier; 26×18 cm (w świetle passe partout)
na odwrocie napis (druk maszynowy): „Jerzy Nowosielski | Abstrakcja, 1958 | szkic ołówkiem”

Cena:
10 500 zł

Tadeusz Kantor(1915-1990)

Szkic postaci

tusz, flamaster, papier; 20,5×23 cm
sygnowany p.d. „t. kantor”

Cena:
10 000 zł

Jan Berdyszak 1934-2014

Après passe-partout, 2007

akryl, papier; 19,5×31 cm (w świetle passe-partout); sygnowany ołówkiem p.d.: „JAN | BER | DYSZ | AK | 2007”, na odwrocie opisany i sygnowany ołówkiem: „JAN | BER | DYSZ | AK | 2007 | akryl | apres passe-par-tout”

Cena:
4000 zł

Rajmund Ziemski (1930-2005)

bez tytułu, lata 60. XX wieku

gwasz, papier naklejony na deskę; 72×96 cm
sygnowany p.d.: „27-III-6… [nieczytelne] | R. ZIEMSKI”

Cena:
19 000 zł

Jan Tarasin(1926-2009)

Przemioty, nd.

serigrafia, papier; 39,5×28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. „Jan Tarasin”

Cena:
1500 zł

Numer katalogowy: 16

Jan Berdyszak(1934-2014)

Ze szkicownika, 1962

gwasz, tusz, papier; 29×21 cm

Cena:
5000 zł

Numer katalogowy: 16

Janina Kraupe-Świderska(1921–2016)

Chińska tancerka, 1962

olej, płótno; 56 × 66 cm
sygnowany p.d.: „J. Kraupe”; sygnowany i opisany na odwrocie: „JANINA KRAUPE | „CHIŃSKA TANCERKA” | OLEJ 1962”

Cena:
13 500 zł

Jan Berdyszak(1934-2014)

Ze szkicownika, 1962

gwasz, tusz, papier; 29×21 cm

Cena:
5000 zł

Numer katalogowy: 18

Jerzy Tchórzewski (1928-1999)

Kompozycja, 1948

tusz, papier; 42×29,8 cm
sygnowany l.d. „J Tchórzewski 48”

Cena:
3200 zł

Henryk Musiałowicz(1914-2015)

Z cyklu „Narodziny Ziemi”, 1987

technika mieszana, olej, złota farba, piasek, płyta pilśniowa; 38 × 55 cm
sygnowany na odwrocie: „Z CYKLU: NARODZINY ZIEMI | 38 × 55 | 1987 | MUSIAŁOWICZ”

Cena:
9500 zł

Roman Opałka(1931-2011)

bez tytułu (twarz), lata 50. XX w.

tusz, papier; 27×19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. „R. OPALKA”

Cena:
4 000 zł

Numer katalogowy: 20

Jan Berdyszak(1934-2014)

Bez tytułu, 1987

akryl, karton; 54 × 99 cm (w świetle oprawy)
sygnowany: l.g.: „1987 | JAN | BER | DYSZ | AK”

Cena:
14000 zł

Numer katalogowy: 20

Jarosław Modzelewskiur. 1955

Piasek czy woda?, 1982

ołówek, pastel, papier; 48×63 cm; sygnowany p.d.: „J.Modzelewski, 1982”, opisany ołówkiem: „piasek czy woda? | 1. (Pociąg Do Rosji) | 2. (>>nieczytelne<< górski, Gierymski) | 3. wieża BABEL”; „bliki różowe w wulkanie!”; reprodukowany w kat. wystawy „Stare papiery”, 2013, Galeria Bielska BWA

Cena:
5500 zł

Numer katalogowy: 21

Jarosław Modzelewskiur. 1955

bez tytyłu, 1982

ołówek, pastel, papier; 48×63 cm; sygnowany p.d.: „J.Modzelewski, 1982”

reprodukowany w kat. wystawy „Stare papiery”, 2013, Galeria Bielska BWA

Cena:
5500 zł

Numer katalogowy: 21

Jacek Sienicki (1928-2000)

Niebieskie wnętrze, nd.

akwarela, pastel, papier; 41×27 cm

Cena:
4500 zł

Roman Opałka1931–2011

Studium dotykowe, 1958

tusz, gwasz, papier; 84×27 cm (w świetle oprawy); sygnowany p.d.: „R. OPALKA”

Cena:
30 000 zł

Andrzej A. Sadowski(1946-2016)

Siena, Via di Pantaneto, 2012

gwasz, papier; 45,5×29,5 cm
sygnowany l.d. „A.A. Sadowski | 2012”, na odwrocie autorskie napisy z danymi pracy

Cena:
10 000 zł

Telefonista, 1970

tusz, papier; 37×28 cm
na odwrocie nalepka z autorskimi napisami (m.in. informacja o udziale pracy w konkursie plastycznym im. F. Bartoszka i Z. Bobowskiego)

Cena:
9000 zł

Włodzimierz Pawlak

15 XI - 21 XI 1997. Dziennik nr 81, 1997

ołówek, papier; 32×22,5 cm
sygnowany na odwrocie: „WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK | 15 XI – 21 XI | 81 | 1997

Cena:
8000 zł

Henryk Płóciennik(ur. 1933)

Akt w zieleni, 1997-2015

technika mieszana, papier; 51×36 cm (w świetle passe partout)
sygnowany l.d. „H. Płóciennik 2015”, p.d. „H. Płóciennik 1997”

Cena:
2 000 zł

Numer katalogowy: 27

Erna Rosenstein 1913–2004

II, 2000

tusz, pastel, papier; 16 × 28 cm (w świetle passe-partout); sygnowany: „II/2000, E. Rosenstein, na odwrocie: „E. Rosenstein | II. 2000.”

Cena:
4000 zł

Jan Lebenstein (1930-1999)

Minstrele. Ilustracja poezji Eugenio Montale, 1972

sygnowany p.g.: „Lebenstein”

Cena:
1200 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI

Szatan, 1963

tusz, akwarela, papier
48 x 26,5 cm

Cena:
8 000 zł

Roman Opałka(1931-2011)

333, nd.

kwasoryt, papier; ed. 33/50; 100×70 cm
opisany: „333”, sygnowany „R. Opałka”, odbijał H. Opałka

Cena:
4000 zł

Roman Opałka(1931-2011)

Żagiel I, nd.

linoryt, papier; ed. 25/50; 100×70 cm
opisany: „Żagiel I”, sygnowany „R. Opałka”, odbijał H. Opałka

Cena:
2000 zł

Henryk Opałka(1929-2018)

Kwadratowiec, 2002

litografia, papier; ed. 2/13; 63,5×59,5 cm
opisany i sygnowany: „Kwadratowiec | litografia 2/13 | H. Opałka 2002”

Cena:
1500 zł

Daria Malicka(ur. 1985)

bez tytułu, nd.

kolaż, papier; 21×14,5 cm (w świetle passe-partout)

Cena:
sprzedane

Paweł Kowalewski(ur. 1958)

Och ty owłosiona łapko, 2008

serigrafia kolorowana, papier; ed. 3/20; 84×105 cm
sygnowana wzdłuż prawego boku: „3/20 PAWEŁ KOWALEWSKI 2008”

Cena:
4500 zł

Adam Marczukiewiczur. 1958

Martwa natura, 2014

olej, płótno; 120 × 80 cm
sygnowany p.d.: „MARCZUKIEWICZ, 2014”

Cena:
7 500 zł

Józef Pankiewicz(1866-1940)

Ulica Jeruzal w Dinan, 1906

akwaforta, sucha igła, papier żeberkowy; 18×11,3 cm
na dole arkusza opisy typograficzne, m.in.: „Józef Pankiewicz, Strasse in Dinan, Orginalradierung”; edycja wiedeńskiego towarzystwa Für Vervielfaltigende Kunst

Cena:
2200 zł

Jerzy Grabowski 1933-2004

Rysunek 5/IV, 1986 r.

ołówek, gwasz, druk na maszynie, papier

34×24 cm

sygnowany: l.d.: „J. Grabowski | W-wa 1986 r. | RYS. 5/IV”

Cena:
8500 zł

Jerzy Grabowski 1933-2004

Rysunek 8/IV, Studium cyfry 9, 1986 r.

34x24cm (46×37 cm w oprawie)

sygnowany: śr.: „J. Grabowski, Rys. 8/IV”

Cena:
8 500 zł

Jan Szancenbach1928–1998

Cyklameny, samowar, kosz z tykwami, 1997

olej, płótno; 75 × 85,5 cm; sygnowany p.d. „Szancenbach”, na odwrocie autorski napis: „JAN SZANCENBACH | CYKLAMENY, SAMOWAR, KOSZ | Z TYKWAMI | 1997”

Cena:
18 500 zł

Andrzej Lachowicz1939-2015

z cyklu Topologie, 1968-1988

fotografia czarno-biała

29×29 cm

na odwrocie opis ołówkiem: „ANDRZEJ LACHOWICZ | TOPOLOGIE 1968-1988”

Cena:
2000 zł

Wojciech Bąkowskiur. 1979

Się mi pochyla przy patrzeniu z dołu, 2008

odbitka na papierze fotograficznym z rysunku długopisem na klatce filmowej
oraz oryginalny slajd; 29,5 × 39,5 cm
sygnowany p.d. „WB 08”

Cena:
5500 zł

Andrzej Lachowicz1939-2015

z cyklu Topologie, 1968-1988

fotografia czarno-biała

29×29 cm

Cena:
2000 zł

Bianka Rolandour. 1979

Pieprzyć granice śmierci (w hołdzie poezji Rafała Wojaczka), 2015

rysunek na fotografii, rama, pleksi, krew; 72,5 × 102,5 cm

Cena:
16 000 zł

Pocztówka z Rzymu, 2012

olej, karton

50×60 cm

sygnowany p.g.: „S. Młodożeniec | 2012”

Cena:
5800 zł

Mojżesz Kisling(1891-1953)

Port Saint Tropez, nd.

litografia barwna, papier; 34×24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d. „Kisling”

Cena:
2200 zł

Andrzej Lachowicz1939-2015

bez tytułu, 1970-1989

fotografia czarno-biała

29×29 cm

na odwrocie opis ołówkiem: „ANDRZEJ LACHOWICZ | 1970-89”

Cena:
2000 zł

Rafał Olbińskiur. 1943

Lech Wałęsa, 2008

olej, akryl, karton; 40 × 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: „Olbiński”, na odwrocie: „OLEJ I AKRYL NA PŁÓTNIE | RAFAŁ OLBIŃSKI – 2008”

Cena:
20 000 zł

Andrzej Lachowicz1939-2015

The Shadow, 1971

fotografia czarno-biała

29×29 cm

na odwrocie opis ołówkiem: „ANDRZEJ LACHOWICZ | THE SHADOW | Danmark, 1971 Sept.”

Cena:
2000 zł

Andrzej Sadowski1946–2016

Robert de Niro w filmie „Taksówkarz”, 1977

akryl, płótno; 84 × 102,5 cm; sygnowany p.d. „A. A. SADOWSKI | 1977”, na odwrocie (dwukrotnie): „127. | A. A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | ROBERT DE NIRO W FILMIE TAKSÓWKARZ | AKRYL, WYM: 81 × 100 cm, 1977”; nalepki z danymi pracy w języku polskim i niemieckim

Cena:
28 000 zł

Edward Hartwig1909-2003

bez tytułu, 1991

fotografia czarno-biała, lifetime print, 26×33,5 cm

sygnowany p.d. „E. Hartwig”, na odwrocie autorska pieczęć i data 1991

Cena:
2500 zł

Ryszard Grzybur. 1956

bez tytułu, 2011

suchy pastel, papier

50×65 cm

sygnowany na prawej krawędzi: „Ryszard Grzyb, 2011”

Cena:
8000 zł

Edward Hartwig1909-2003

bez tytułu, lata 70. XX w.

sygnowany p.d. „E. Hartwig”, na odwrocie autorska pieczęć i napis „lata 70.”

Cena:
2000 zł

Ryszard Grzybur. 1956

bez tytułu, 2011

suchy pastel, papier

50×65 cm

sygnowany p.d.: „Ryszard Grzyb, 2011”

Cena:
8000 zł

André Sasur. 1928

Brigitte Bardot, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, papier barytowy; 48×48 cm

sygnowany p.d. „andre sas”, na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill

Cena:
9000 zł

Milton H. Greene1922-1985

Marilyn Monroe, 1957

fotografia czarno-biała, lifetime print, odbitka żelatynowo-srebrowa, papier barytowy; 24×19 cm

na odwrociu pieczęć: „Photographed by Milton H. Greene”

Cena:
16 000 zł

Grupa Twożywo

Cierpi-my, 2003, ed. 1/5

akryl, blacha; 45 × 58 cm
sygnowany na odwrocie: „twożywo 2004, 1/5”

Cena:
4 500 zł

Numer katalogowy: 52

Jean Barthet1920-2000

fotografia czarno-biała, papier barytowy; 51×47 cm

sygnowany p.d. „Jean Barthet”, na odwrocie pieczęć Galerie Grace Radziwill

Cena:
9000 zł

Numer katalogowy: 53

Milton H. Greene1922-1985

Marilyn Monroe, 1954

fotografia czarno-biała, vintage print, papier; ed. 186/3000; 26×20 cm

Cena:
9000 zł

Aleksandra Waliszewska(ur. 1976)

bez tytułu, 2012

technika własna/gwasz, karton; 25 × 35 cm

Cena:
9 500 zł

Leonard de Raemy1928 - 2002

Brigitte Bardot, 1968

fotografia barwna, lifetime print, papier, płyta aluminiowa, ed. 36/50; 71,5 x 48,5 cm

sygnowana l.d.: ‚LdeRaemy’; na odwrociu nalepka: ‚Photo Leonard de Raemy | Brigitte Bardot 1968 „Shalako” | format: 70/46,8 cm | No 36/50 exemplaires | signature’, pieczęć: ‚Galerie Grace Radziwill, Estate Leonard de Raemy’

Cena:
8000 zł

Honza Zamojski(ur. 1981)

bez tytułu, 2014

kredka, kolaż, papier; 30,5 × 23 cm
na odwrocie nalepka wystawowa z Andrew Kreps Gallery (Nowy Jork)

Cena:
9 500 zł

Numer katalogowy: 56

Giovanni Ricci-Novara

bez tytułu, rzeźby Igora Mitoraja

fotografia czarno-biała na dibondzie aluminiowym, ed. 1/3

69×89,5 cm

sygnowany na odwrocie: „Giovanni Ricci-Novara | 1/3”

Cena:
17 000 zł

Numer katalogowy: 56

Maurizio Buscarinour. 1944

Teart Cricot, Wielopole Wielopole, Tadeusz Kantor (dyptyk), l. 80 XX wieku

fotografia czarno-biała (odbitka cyfrowa), papier; 20,2 x 30,3 cm (każda)

sygnowany p.d.: „Maurizio Buscarino”, na odwrocie nalepka autorska

Cena:
1200 zł

Numer katalogowy: 57

Paweł Dunalur. 1978

Bez tytułu, 2007

olej, płótno; 150 × 150 cm
sygnowany na odwrocie

Cena:
6000 zł

Numer katalogowy: 57

Andrzej Świetlik ur. 1951

Republika (sesja okładkowa), 1991/2016

fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7; 68 x 108 cm

opisany i sygnowany na odwrocie: „REPUBLIKA 1991 – 8xSTYK | 1991/2016 | 1/7 | Andrzej Świetlik”

Cena:
4200 zł

Numer katalogowy: 58

Mikołaj Chylakur. 1975

Stan nieważkości, 2008

olej, płótno; 110 × 110 cm
sygnowany na odwrocie: „MIKOŁAJ CHYLAK | „STAN NIEWAŻKOŚCI” 2008 | ol./pł. 110 × 110 | www.mikolajchylak.com”

Cena:
5 500 zł

Numer katalogowy: 58

Andrzej Świetlik ur. 1951

Czesław Niemen, 1985

fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7; 78 x 107 cm

opisany i sygnowany na odwrocie: „CZESŁAW NIEMEN (1985) | fot. Andrzej Świetlik | 1/7”

Cena:
4 800 zł

Numer katalogowy: 58

Bartek Otocki(ur. 1978)

bez tytułu z cyklu: „Zostało mniej czasu niż się wydaje”, 2017

olej, płótno; 80 × 100 cm
sygnowany na blejtramie: „B. Otocki, z cyklu „Zostało mniej czasu niż się wydaje” 2017, Beta | BEZ TYTUŁU/UNTITLED”

Cena:
5 500 zł

Urszula Wilkur. 1959

Zdumiewająca rozrzutność natury (dyptyk), 2013

olej, płótno; 70 × 80 cm każda

sygnowane na odwrocie

Cena:
11 500 zł

Andrzej Świetlikur. 1951

Obywatel G.C. - młotkowy, 1990/2016

fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7, 79 x 63 cm

opisany i sygnowany na odwrocie: „OBYWATEL G.C. – MŁOTKOWY | 1990/2016 | 1/7 | Andrzej Świetlik”

Cena:
2 700 zł

Numer katalogowy: 60

Andrzej Świetlikur. 1951

Kora w paski, 1991/2018

fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 3/7, 60 x 90 cm

opisany i sygnowany na odwrocie: „KORA W PASKI | 1991/2016 | 3/7 | Andrzej Świetlik”

Cena:
4 800 zł

Numer katalogowy: 61

Mirosław Wiśniewski61

Szczelina na lodowcu Khumbu, Andrzej Zawada, Stanisław Latałło (naodowa wyprawa na Lhotse), 1974/2018

fotografia barwna, lifetime print, ed. 2/10; 25 x 25 cm

sygnowany na odwrocie: „Mirosław Wiśniewski, edycja 2/10, 1974/2018”

Cena:
1000 zł

Numer katalogowy: 62

Urszula Wilk(ur. 1959)

Bluemetrie 4/4, 2017

olej, płótno; 130 × 100 cm
sygnowany p.d. „Wilk 2017”, na odwrocie: „Urszula Wilk | 2017 | Bluemetrie | 4/4”

Cena:
12 000 zł

Numer katalogowy: 63

Dominika Sadowskaur. 1977

Ingerencje #2 (Koń), 2010-2011

fotografia / wydruk pigmentowy, papier, dibond; 79,5 x 51,5 cm

na odwrocie nalepka z danymi pracy wraz z sygnaturą artystki

Cena:
2000 zł

Numer katalogowy: 64

Łukasz Bożycki ur. 1985

Kruki Ksawerego, 2013

odbitka cyfrowa na papierze archiwalnym Hahnemuehle photorag 500gsm, edycja 1/10; 36 x 51 cm

sygnowany p.d.: „Bożycki”, na odwrocie ołówkiem: „1/10 | Puszcza Piska, 2013 r.

Cena:
1200 zł

Numer katalogowy: 68

Edward Dwurnik1943-2018

Plac Zamkowy, 2017

olej, płótno; 30,5 × 30,5 cm

sygnowany na odwrocie: „2017 | E. DWURNIK | »PLAC ZAMKOWY« | NR: XI-810 | – 6970”

Cena:
10 000 zł

Numer katalogowy: 71

Emil Krcha(1894–1972)

Martwa natura z Kaczeńcami, 1965

olej, płótno; 60 × 71,5 cm
sygnowany p.d.: „E. Krcha”, na odwrocie nalepki wystawowe i biogram artysty”

„Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień, 2011.

Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011.

Cena:
9500 zł

Numer katalogowy: 72

Cyprian Dylczyński 1836-1909

Gra w karty, 1857

olej, płótno; 55 × 68 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d. „C. Dylczyński 1857”

Cena:
22 000 zł

Numer katalogowy: 72

Alfred Aberdam(1894–1963)

Studium postaci, nd.

olej, tektura; 38 × 46 cm
na odwrocie nalepka: „(88) 46 × 38 | A. Aberdam”

  • Wystawiany:

  • Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011.

Cena:
4000 zł

Numer katalogowy: 73

Louis de Leeuw1875-1931

Leśna dróżka, nd.

olej, deska; 37,5 × 27 cm
sygnowany l.d. „L. DE LEEUW”

• „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011

• Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe
w Kielcach, maj–wrzesień 2011

Cena:
4 800 zł

Numer katalogowy: 76

Stanisław Straszkiewicz1870-1925

Pejzaż, nd.

olej, płótno naklejone na tekturę; 25 x 37 cm
u dołu napis: „Stwierdzam autentyczność szkicu ś. p. męża mego Stanisława Straszkiewicza Janina Straszkiewicz”

• „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, majwrzesień
2011
w Kielcach, maj–wrzesień 2011

Cena:
7000 zł

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.