Zofia Artymowska1923–2000

Multiplied Space VIII, 1981

kolaż, serigrafia, papier; 65 × 53 cm (w oprawie); sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: „Multiplied Space VIII, collage – serigraphy, Zofia Artymowska 1981” oraz dedykacja: „Kochanej Adzie, Zofia”

Cena wywoławcza: 2400 zł ●

Estymacja: 3000–4000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny