Numer katalogowy: 21

Zofia Artymowska(1923 – 2000)

Dwie płaszczyzny, 1969

olej, płótno, 80 × 80 cm

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 30 000 – 40 000 zł

Cena wylicytowana: sprzedany

sygnowany na odwrocie: „Dwie płaszczyzny | 1969 | Zofia Artymowska”