Zdzisław Salaburski(1922-2006)

Bez tytułu, 1970

olej / płótno
64,3 × 92 cm
sygnowany i datowany l.d.: Z. Salaburski 70
na odwrociu opisany: Z. Salaburski | 1970 | Warszawa

Estymacja: 12 000 – 16 000 PLN ●

Cena wylicytowana: 8 000 PLN *