Zdzisław Beksiński(1929-2005)

Kompozycja, 1963

tusz / papier
29,5 × 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: BEKSIŃSKI 63

Estymacja: 9 000 – 13 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Obiekt niedostępny