Zbigniew Warpechowski ur. 1938

bez tytułu, 2013

akwarela, papier

69×48 cm

sygnowany: p.d.: „23 |Zbg | War | 2013”

Cena wywoławcza: 1800 zł ●

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena wylicytowana: 1800 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00