Zbigniew Makowskiur. 1930

Te quaerens Ariadna, 1996

olej, akryl, deska; 40 × 50 cm; sygnowany wzdłuż górnej krawędzi: „te quaerens Ariadna. Zbigniew Makowski f. V.1996.”, na odwrocie autorski napis: „Te quaerens, Ariadna, tuoquo | incensus amoro. | Catullus Carmen 64, 253 | Zbigniew Makowski f .V.1996”, nalepka z Galerie Alice Pauli oraz nalepki
inwentarzowe

Estymacja: 17 000–23 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej