Zbigniew Makowski(ur. 1930)

Ogród zielony z emblematami, 1962

olej, płótno, 60 × 60 cm

Cena wywoławcza: 35 000 zł ◉

Estymacja: 45 000–60 000 zł

Cena wylicytowana: 35 000 zł

sygnowany na odwrocie: „ZBIGNIEW | MAKOWSKI | Paris 62”
Proweniencja:

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl