Zbigniew Makowskiur. 1930

klocek drzeworytniczy oraz trzy grafiki z zeszytu artystycznego Phases, 1962

Klocek drzeworytniczy stworzony na potrzeby zeszytów artystycznych Phases, zeszyt nr 8, 1963.
Do zeszytu dołączony jest drzeworyt Zbigniewa Makowskiego, litografia Julio Silva, litografia Corneille.

drzeworyt, papier

20 x 30,2 x 2,2 cm

sygnowany na klocku wewnątrz kompozycji: ‚ZM’

Cena wywoławcza: 7000 zł ●

Estymacja: 8000-11000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny