Zbigniew Makowski

Tu es la profondeur de tous les sommets, 1976

akwarela, gwasz i tusz,papier; 55 × 75 cm w świetle oprawy

sygnowany i datowany p.d. „Zbigniew Makowski fecit | III.1976”; tytuł podany na obrazie

Cena wywoławcza: 38 000 zł ●

Estymacja: 45 000–55 000 zł