Numer katalogowy: 71

Wojciech Leder(ur. 1960)

Małe kuszenie św. Antoniego III, 2014

lakier samochodowy, pigment, mika / płyta
39 × 60,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Małe kuszenie św.
Antoniego III | Wo. Leder | 2014

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej