Wojciech Fangor1922–2015

Nad Bałtykiem, 1950

flamaster, papier; 57 × 85 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „Fangor 50”, na odwrocie: „Na Bałtyku | W. Fangor”

Cena wywoławcza: 35000 zł ●

Estymacja: 45000–55000 zł