Numer katalogowy: 61

Wojciech Cieśniewskiur. 1958

Głowa Judyty, 2007

olej, płótno; 65 × 55 cm
sygnowany na odwrocie: „Autor: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI | Tytuł: GŁOWA JUDYTY [skreślone] | OL. PL. 65 × 55 | 2007 rok”; autorskie napisy w języku polskim i włoskim

Veni Vidi. La vita continua. Cieśniewski – sequenza dell’energia vitale, Wenecja, 2018 (reprodukowany w katalogu).
Hommage a Balthus, Musée Gutenberg, Fryburg, 2009
(reprodukowany w katalogu).
• Galeria Atelier Fribourg – Nord, Fryburg.
Rekonstrukcja zdarzeń, Galeria DAP, Warszawa, 2008
(reprodukowany w katalogu)

Estymacja: 14 000–17 000 zł

Cena wylicytowana: 16 000 zł