Włodzimierz Pawlakur. 1956

Obraz warstwowy (wg Teorii Widzenia Strzemińskiego), 2010

olej, płótno; 50 × 40 cm
sygnowany na odwrocie: „WŁODZIMIERZ PAWLAK | OBRAZ WARSTWOWY | 50 × 40 | 2010 | WG. TEORII WIDZENIA | W. STRZEMIŃSKIEGO”

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Estymacja: 13 000–15 000 zł

Paid Price: rezerwacja