Włodzimierz Pawlak(ur. 1957)

Notatka o sztuce nr 341, 2003

olej, płótno; 33 × 24 cm

sygnowany na odwrocie: „WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | NR 341 | 33 × 24 |

2003”

Cena wywoławcza: 6 000 zł ●

Estymacja: 8 000–10 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.