Włodzimierz Pawlak(ur. 1957)

Linia kredką XV, 2008

olej, kredka / płótno
46 × 50 cm (trapez)
sygnowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA KREDKĄ XV | 46 × 46 × 50

Estymacja: 8 000 – 14 000 PLN

Cena wylicytowana: Obiekt niedostępny