Włodzimierz Pawlak(ur. 1957)

Klucze do Malewicza IV, 2005

olej, płótno, 120 × 100 cm

Cena wywoławcza: 38 000 zł ◉

Estymacja: 50 000 – 70 000 zł

Cena wylicytowana: 38 000 zł

sygnowany i opisany na odwrocie: „WŁODZIMIERZ PAWLAK | KLUCZE DO MALEWICZA | IV | 120 × 100 | 2005”
Proweniencja: