Włodzimierz Pawlak(ur. 1957)

Dziennik, 1988-1992

asamblaż, tektura / plexi
23,3 × 33,2 × 6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 34 | WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK [nieczytelne] | 1927–[nieczytelne]95 | 1988–1992 | 230 × 320

Estymacja: 12 000 – 16 000 PLN

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej