Włodzimierz Pawlak(ur. 1957)

z cyklu Dziennik, 22 II – 17 VI, 2016

olej, płótno; 14 prac, każda 18 × 13 cm

sygnowane na odwrocie: „W. PAWLAK | 2016 | WŁODZIMIERZ PAWLAK”; każda z prac opatrzona datą dzienną

Cena wywoławcza: 25 000 zł

Estymacja: 35 000–45 000 zł

Cena wylicytowana: 34 000 zł (sprzedaż warunkowa)