Włodzimierz Kunz1926–2002

Kompozycja, nd.

olej, pastel olejny, ołówek, papier; 40 × 32 cm (w świetle passe-partout); sygnowany p.d. „WŁ. KUNZ”

Cena wywoławcza: 3800 zł ●

Estymacja: 4500–5500 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny