Władysław Strzemiński1893-1952

Kompozycja unistyczna, na podstawie kompozycji z 1931 r., 1973 r.

litografia barwna/papier, edycja 90/150, 50 x 50 cm (w świetle passe-partout)

p.d. faksymile sygnatury artysty: „W.Strzem”, opisany ołówkiem l.d.: „90/150”; na odwrociu pieczątka: „D’aprés un tableau de W. STRZEMINSKI. | Exécutée avec l’autorisation du Muzeum | Sztuki w Lodzi”

Praca wydana w 1973 roku z okazji 40. rocznicy utworzenia ugrupowania artystycznego Abstraction-Création, którego członkiem był Władysław Strzemiński

Cena wywoławcza: 5000 zł ●

Estymacja: 9000-12000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny