Numer katalogowy: 75

Władysław Jarocki(1879–1965)

Hucułka zimą, nd.

olej, płótno, 54 × 43 cm
sygnowany l.d.: „Wł. Jarocki”

W 1997 obraz został zdjęty z tektury, na której była inna kompozycja Jarockiego „Przejście graniczne między Austrią a Rosją”.

Estymacja: 10 000–15 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej