Władysław Jackiewicz(1924–2016)

Obraz II/28, 2008

olej, płótno; 130 × 114 cm
sygnowany p.d.: „Jackiewicz”, na odwrocie: „Obraz II/28, W. Jackiewcz 2008”

Estymacja: 18 000–25 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej