Władysław Jackiewicz1924–2016

Bild XVII/99, 1999

olej, płótno; 87 × 65 cm; sygnowany p.d. „Jackiewicz”, opisany na odwrocie (blejtram): „W. JACKIEWICZ, BILD XVII/99, 87 × 65”

Estymacja: 12 000–17 000 zł ●

Cena wylicytowana: 12 000 zł