Władysław Jackiewicz(1924–2016)

Akt na niebieskim tle, 1990

olej, płótno; 122 × 102 cm

sygnowany p.d. „Jack | 90”

Cena wywoławcza: 14 000 zł ●

Estymacja: 17 000–22 000 zł