Numer katalogowy: 57

Wilhelm Sasnal(ur. 1972)

Unexisting book, 2009

linoryt; 35×50 cm; edycja 39/50

Sygnowany i datowany l.d. „Unexisting book 39/50”; p.d. sygnatura artysty i rok 2009

Cena wywoławcza: 3 000 zł ●

Estymacja: 5 000–7 000 zł