Wilhelm Sasnalur. 1972

Nigdy więcej, 2010

linoryt, papier; ed. 49/100

54×44 cm

sygnowany l.d. „ed. 49/100”, p.d. „W. Sasnal 2010”

Cena wywoławcza: 2600 zł ●

Estymacja: 3600–6000 zł

Cena wylicytowana: 2800 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00