Wilhelm Sasnalur. 1972

Nigdy więcej, 2010

linoryt, papier; ed. 49/100

54×44 cm

sygnowany l.d. „ed. 49/100”, p.d. „W. Sasnal 2010”

Cena wywoławcza: 2600 zł ●

Estymacja: 3600–6000 zł

Cena wylicytowana: 2800 zł (sprzedaż warunkowa)