W.J. ZAKRZEWSKI

Amsterdam, 1994

Akryl, płótno
107 x 107 cm

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 26 000 – 32 000 zł

Sygnowany na odwrocie: WŁODZIMIERZ JAN ZAKRZEWSKI AMSTERDAM, 1994