Urszula Wilk

Linie, 2014

olej, akryl, płyta; 80 × 80 cm
sygnowany l.d. „Wilk 2014”

Cena wywoławcza: 4 800 zł

Estymacja: 6 000–7 000 zł

Paid Price: 5000 zł