Urszula Wilk

Linie, 2014

olej, akryl, płyta; 80 × 80 cm
sygnowany l.d. „Wilk 2014”

Cena wywoławcza: 4 800 zł

Estymacja: 6 000–7 000 zł

Cena wylicytowana: 5000 zł

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.