Numer katalogowy: 62

Urszula Wilk(ur. 1959)

Bluemetrie 4/4, 2017

olej, płótno; 130 × 100 cm
sygnowany p.d. „Wilk 2017”, na odwrocie: „Urszula Wilk | 2017 | Bluemetrie | 4/4”

Estymacja: 12 000–16 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej