Numer katalogowy: 69

Tony Binder1868-1944

Akt kobiecy, 1920

olej, płyta; 37,5 × 59,7 cm
sygnowany p.g.: „Tony Binder 1920”

Estymacja: 14 000–22 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej