Numer katalogowy: 53

Tomasz Tatarczyk(1947–2010)

Czarna droga, 2000

olej, pastel, papier; 70 × 95 cm

sygnowany p.d.: „Tomasz | Tatarczyk | 2000”

Cena wywoławcza: 14 000 zł ●

Estymacja: 20 000–35 000 zł