Tomasz Tatarczyk1947-2010

bez tytułu, nd.

olej, papier naklejony na płytę

14×17 cm (w opr. 27,5×33 cm)

sygnowany p.d. „T.T.”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena wylicytowana: 2000 zł