Tomasz Tatarczyk1947-2010

bez tytułu, nd.

olej, papier naklejony na płytę

14×17 cm (w opr. 27,5×33 cm)

sygnowany p.d. „T.T.”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena wylicytowana: 2000 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00