Numer katalogowy: 64

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Architektoniczna, 2007

olej, płótno; 176 × 127 cm
sygnowany p.d.: „T. Sętowski, 2007”

Estymacja: 55 000–65 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej