Numer katalogowy: 76

Tomasz Kowalski(ur. 1984)

Procesja, 2006

olej, płótno; 13,5×18 cm

sygnowany na odwrocie: „T. KOWALSKI | 06”

Cena wywoławcza: 4 500 zł ●

Estymacja: 5 000–7 000 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł (transakcja warunkowa)