Numer katalogowy: 80

Tomasz Kowalski(ur. 1984)

bez tytułu, 2006

akwarela, gwasz, papier naklejony na sklejkę; 30 × 33,5 cm

sygnowany p.d.: „TK 06”

Cena wywoławcza: 5 000 zł ●

Estymacja: 7 000–10 000 zł

Paid Price: 5 000 zł