Teresa Rudowicz(1928–1994)

Kompozycja 68/36, 1968

kolaż, olej, płótno; 48 × 36 cm

sygnowany na odwrocie (nalepka): „Teresa Rudowicz | 68/36”

Cena wywoławcza: 16 000 zł ●

Estymacja: 20 000–30 000 zł