Teresa Rudowicz(1928–1994)

Kompozycja 60/16, 1960

kolaż, olej, płótno; 36 × 45,5 cm

sygnowany na odwrocie: „Teresa Rudowicz | 60/16”

Cena wywoławcza: 16 000 zł ●

Estymacja: 20 000–30 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.