Teresa Pągowska

Pies na sznurku, 1996

olej, płótno; 50 × 50 cm
sygnowane l.d.: „TP.”, na odwrocie: „TERESA PĄGOWSKA 1996, II/96 | 50 × 50 cm, „PIES NA SZNURKU”

Cena wywoławcza: 30 000 zł ●

Estymacja: 40 000–50 000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.