Teresa Pągowska

Pies na sznurku, 1996

olej, płótno; 50 × 50 cm
sygnowane l.d.: „TP.”, na odwrocie: „TERESA PĄGOWSKA 1996, II/96 | 50 × 50 cm, „PIES NA SZNURKU”

Cena wywoławcza: 30 000 zł ●

Estymacja: 40 000–50 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej