Teresa Pągowska(1926 – 1988)

Cień i kwiat, 1988

olej, płótno, 50 × 40 cm

Cena wywoławcza: 32 000 zł ◉

Estymacja: 45 000 – 55 000 zł

Cena wylicytowana: 32 000 zł

sygnowany l. d.: „TP 88” i na odwrocie: „Teresa Pągowska 88, Cień i kwiat, 50 × 40 cm”