Teresa Pągowska(1926–2007)

Aleja – zima, 1989

olej, płótno; 140 × 160 cm

sygnowany l.d.: monogram „TP. 89”, na odwrocie: „TERESA PĄGOWSKA | 1989 | ALEJA – ZIMA | 140 × 160 cm”

Cena wywoławcza: 110 000 zł ●

Estymacja: 140 000–160 000 zł