Teresa Pągowska(1926–2007)

Aleja – zima, 1989

olej, płótno; 140 × 160 cm

sygnowany l.d.: monogram „TP. 89”, na odwrocie: „TERESA PĄGOWSKA | 1989 | ALEJA – ZIMA | 140 × 160 cm”

Cena wywoławcza: 110 000 zł ●

Estymacja: 140 000–160 000 zł

Cena wylicytowana: 110 000 zł (transakcja warunkowa)

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.