Tamara Berdowskaur. 1962

Wir 1, z cyklu „Bezsenność”, 2017

olej, płótno; 70 × 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Tamara |Berdowska | 2017 | olej | z cyklu | Bezsenność”

● Tamara Berdowska. Bezsenność, Galeria Artemis, Kraków, 2017–18.

● Tamara Berdowska. Bezsenność, katalog wystawy w Galerii Artemis, red. J. Górka-Czarnecka, Kraków 2017, s. nlb.

Cena wywoławcza: 6 000 zł ●

Estymacja: 7 000–9 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej