Tamara Berdowskaur. 1962

Wir 1, z cyklu „Bezsenność”, 2017

olej, płótno; 70 × 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Tamara |Berdowska | 2017 | olej | z cyklu | Bezsenność”

● Tamara Berdowska. Bezsenność, Galeria Artemis, Kraków, 2017–18.

● Tamara Berdowska. Bezsenność, katalog wystawy w Galerii Artemis, red. J. Górka-Czarnecka, Kraków 2017, s. nlb.

Cena wywoławcza: 6 000 zł ●

Estymacja: 7 000–9 000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.