Tadeusz Piotr Potworowski(1898-1962)

Akt szary, 1956

akwarela / papier
21 × 26 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu nalepka z potwierdzeniem autentyczności
podpisanym przez syna artysty

Proweniencja:
Praca pochodzi ze zbiorów rodziny artysty

Estymacja: 5 000 – 8 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej