Tadeusz Gustaw Wiktor(ur. 1946)

Transcendent III–1, 2013

olej, płótno; 140 × 100 cm

sygnowany na odwrocie: „TRANSCENDENT | III-1, 2013 | Twiktor | (na blejtramie) TADEUSZ

GUSTAW WIKTOR”

  • „Epitafium dla Janiny Kraupe. Transcendenty”, Galeria Artemis, Kraków, 2017

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Estymacja: 12 000–15 000 zł