Tadeusz Gronowski1894–1990

Projekt wnętrza V, 1985

akwarela, gwasz, ołówek, karton; 51 × 73 cm; p.d.: sygnowany i datowany ołówkiem: „gronowski 1985”; ślady po zagięciu kartonu

Cena wywoławcza: 800 zł ●

Estymacja: 1000–1500 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny