Tadeusz Dominik(1928–2014)

Żółty, 2012

olej, płótno; 80 × 80 cm

sygnowany p.d.: „Dominik”, na odwrocie: „DOMINIK 2012 | OL. PŁ. 80 × 80 | ŻÓŁTY”, obok adnotacja: „POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | WRZESIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK (podpis)”

Cena wywoławcza: 25 000 zł ●

Estymacja: 32 000–40 000 zł