Tadeusz Dominik(1928–2014)

Owoce, przełom lat 70. i 80.

olej, płótno; 80 × 100 cm
sygnowany p.d.: „Dominik”

Estymacja: 35 000–45 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej