Numer katalogowy: 67

Szymon Mondzain1888-1979

Kwiaty, 1959

olej, płótno; 54,7 × 45,7 cm
sygnowany p.d. „„Mondzain. | 1959””; napisy na odwrocie: „Salon d`Automne 1960 | No 532”, niżej: „MONDZAIN | Fleurs No 7”, niżej: „31bis | Rue Campagne Premiere | Paris XIVe”

• „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011

• Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe
w Kielcach, maj–wrzesień 2011

Estymacja: 13 000–17 000 zł •