Numer katalogowy: 74

SZKOŁA WŁOSKA

Pejzaż śródziemnomorski, XVIII w.

olej, płótno dublowane; 55 × 102 cm

Praca posiada ekspertyzę chemiczną dra Mirosława Wachowiaka (Zakład Konserwacji i Restauracji Sztuki Nowoczesnej, UMK w Toruniu).

Estymacja: 19 000–25 000 zł