Numer katalogowy: 75

SZKOŁA TOSKAŃSKA

Droga do miasta, nd.

olej, deska; 27,5 × 31 cm
sygnowany p.d. (nieczytelnie)

Estymacja: 6 500–9 000 zł

Cena wylicytowana: niedostępny